Location : Home > L > LD031A820GAB2A
LD031A820GAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD031A820GAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD031A820GAB2A CAP CER 82PF 100V 2 NP0 0603 798300 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LD031A820GAB2A CAP CER 82PF 100V 2 NP0 0603 693100 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LD031A820GAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 82pF 2 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com