Location : Home > L > LD031A820FAB2A
LD031A820FAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD031A820FAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD031A820FAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 82pF 1 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD031A820FAB2A CAP CER 82PF 100V 1 NP0 0603 905000 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LD031A820FAB2A CAP CER 82PF 100V 1 NP0 0603 799800 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LD031A820FAB2A CAP CER 82PF 100V 1 NP0 0603 1443000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com