Location : Home > L > LD031A6R8CAB2A
LD031A6R8CAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD031A6R8CAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD031A6R8CAB2A CAP CER 6.8PF 100V NP0 0603 805000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD031A6R8CAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 6.8pF 0603 C0G 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
LD031A6R8CAB2A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
LD031A6R8CAB2A CAP CER 6.8PF 100V NP0 0603 1355000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD031A6R8CAB2A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD031A6R8CAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 6.8pF 0603 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com