Location : Home > L > LD031A5R6BAB2A
LD031A5R6BAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD031A5R6BAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD031A5R6BAB2A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD031A5R6BAB2A CAP CER 5.6PF 100V NP0 0603 894000 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LD031A5R6BAB2A CAP CER 5.6PF 100V NP0 0603 788800 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LD031A5R6BAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 5.6pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
LD031A5R6BAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 5.6pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd