Location : Home > L > LD031A5R1CAB2A
LD031A5R1CAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD031A5R1CAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD031A5R1CAB2A CAP CER 5.1PF 100V NP0 0603 805200 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD031A5R1CAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 5.1pF 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
LD031A5R1CAB2A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
LD031A5R1CAB2A CAP CER 5.1PF 100V NP0 0603 1355200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD031A5R1CAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 5.1pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com