Location : Home > L > LD031A470KAB2A
LD031A470KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD031A470KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD031A470KAB2A CAP CER 47PF 100V 10 NP0 0603 887100 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD031A470KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 47pF 10 0603 C0G 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
LD031A470KAB2A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
LD031A470KAB2A CAP CER 47PF 100V 10 NP0 0603 1522400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com