Location : Home > L > LD031A470JAB4A
LD031A470JAB4A
Share on FacebookShare on Facebook
LD031A470JAB4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD031A470JAB4A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD031A470JAB4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 47pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD031A470JAB4A CAP CER 47PF 100V 5 NP0 0603 706600 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD031A470JAB4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 47pF 5 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
LD031A470JAB4A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
LD031A470JAB4A CAP CER 47PF 100V 5 NP0 0603 1332900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com