Location : Home > L > LD031A181JAB2A
LD031A181JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD031A181JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD031A181JAB2A CAP CER 180PF 100V 5 NP0 0603 684100 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD031A181JAB2A CAP CER 180PF 100V 5 NP0 0603 794100 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD031A181JAB2A CAP CER 180PF 100V 5 NP0 0603 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD031A181JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 180pF 5 0603 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com