Location : Home > L > LD031A121KAB2A
LD031A121KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD031A121KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD031A121KAB2A CAP CER 120PF 100V 10 NP0 0603 887600 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD031A121KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 120pF 10 0603 C0 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
LD031A121KAB2A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
LD031A121KAB2A CAP CER 120PF 100V 10 NP0 0603 1522900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD031A121KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 120pF 10 0603 C0 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com