Location : Home > L > LD031A120JAB2A
LD031A120JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD031A120JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD031A120JAB2A CAP CER 12PF 100V 5 NP0 0603 900000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD031A120JAB2A CAP CER 12PF 100V 5 NP0 0603 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD031A120JAB2A CAP CER 12PF 100V 5 NP0 0603 794800 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LD031A120JAB2A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD031A120JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 12pF 5 0603 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LF-B-500 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Mildly Activated (RMA) Gold 0.050" (1.27mm) 500' (152.44m)