Location : Home > L > LD031A110JAB2A
LD031A110JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD031A110JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD031A110JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 11pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD031A110JAB2A CAP CER 11PF 100V 5 NP0 0603 708300 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD031A110JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 11pF 5 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
LD031A110JAB2A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
LD031A110JAB2A CAP CER 11PF 100V 5 NP0 0603 1334600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com