Location : Home > L > LD031A101KAB2A
LD031A101KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD031A101KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD031A101KAB2A CAP CER 100PF 100V 10 NP0 0603 887900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD031A101KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 100pF 10 0603 C0 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
LD031A101KAB2A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
LD031A101KAB2A CAP CER 100PF 100V 10 NP0 0603 1523200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com