Location : Home > L > LD02ZC682KAB2A
LD02ZC682KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD02ZC682KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD02ZC682KAB2A CAP CER 6800PF 10V 10 X7R 0402 1314400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD02ZC682KAB2A CAP CER 6800PF 10V 10 X7R 0402 685400 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD02ZC682KAB2A CAP CER 6800PF 10V 10 X7R 0402 795400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD02ZC682KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 6800pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com