Location : Home > L > LD02YD104KAB2A
LD02YD104KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD02YD104KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD02YD104KAB2A CAP CER 0.1UF 16V 10 X5R 0402 693800 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD02YD104KAB2A CAP CER 0.1UF 16V 10 X5R 0402 1243800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD02YD104KAB2A CAP CER 0.1UF 16V 10 X5R 0402 583800 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD02YD104KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.1uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com