Location : Home > L > LD02YC102JAB2A
LD02YC102JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD02YC102JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD02YC102JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 1000pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD02YC102JAB2A CAP CER 1000PF 16V 5 X7R 0402 886200 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD02YC102JAB2A CAP CER 1000PF 16V 5 X7R 0402 1405200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD02YC102JAB2A CAP CER 1000PF 16V 5 X7R 0402 1405200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LD02YC102JAB2A CAP CER 1000PF 16V 5 X7R 0402 886200 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.