Location : Home > L > LD025C681KAB2A
LD025C681KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD025C681KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD025C681KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 680pF 10 0402 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD025C681KAB2A CAP CER 680PF 50V 10 X7R 0402 807100 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD025C681KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 680pF 10 0402 X7R 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
LD025C681KAB2A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
LD025C681KAB2A CAP CER 680PF 50V 10 X7R 0402 1357100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com