Location : Home > L > LD025C222KAB2A
LD025C222KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD025C222KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD025C222KAB2A CAP CER 2200PF 50V 10 X7R 0402 807800 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD025C222KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 2200pF 10 0402 X7 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
LD025C222KAB2A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
LD025C222KAB2A CAP CER 2200PF 50V 10 X7R 0402 1357800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD025C222KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 2200pF 10 0402 X7 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com