Location : Home > L > LD025A820FAB2A
LD025A820FAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD025A820FAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD025A820FAB2A CAP CER 82PF 50V 1 NP0 0402 913100 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LD025A820FAB2A CAP CER 82PF 50V 1 NP0 0402 807900 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LD025A820FAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 82pF 1 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd