Location : Home > L > LD025A680KAB2A
LD025A680KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD025A680KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD025A680KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 68pF 10 0402 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD025A680KAB2A CAP CER 68PF 50V 10 NP0 0402 688600 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LD025A680KAB2A CAP CER 68PF 50V 10 NP0 0402 583400 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited