Location : Home > L > LD025A180KAB2A
LD025A180KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD025A180KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD025A180KAB2A CAP CER 18PF 50V 10 NP0 0402 799700 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD025A180KAB2A CAP CER 18PF 50V 10 NP0 0402 1318700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD025A180KAB2A CAP CER 18PF 50V 10 NP0 0402 689700 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD025A180KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 18pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com