Location : Home > L > LD025A150GAB2A
LD025A150GAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD025A150GAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD025A150GAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 15pF 2 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD025A150GAB2A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD025A150GAB2A CAP CER 15PF 50V 2 NP0 0402 811100 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LD025A150GAB2A CAP CER 15PF 50V 2 NP0 0402 705900 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LD025A150GAB2A CAP CER 15PF 50V 2 NP0 0402 1336100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com