Location : Home > L > LD025A120JAB2A
LD025A120JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD025A120JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD025A120JAB2A CAP CER 12PF 50V 5 NP0 0402 1319400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD025A120JAB2A CAP CER 12PF 50V 5 NP0 0402 690400 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD025A120JAB2A CAP CER 12PF 50V 5 NP0 0402 800400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD025A120JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 12pF 5 0402 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com