Location : Home > L > LD025A101JAB2A
LD025A101JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD025A101JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD025A101JAB2A CAP CER 100PF 50V 5 NP0 0402 606700 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LD025A101JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 100pF 5 0402 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LD025A101JAB2A 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LD025A101JAB2A CAP CER 100PF 50V 5 NP0 0402 606700 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD025A101JAB2A CAP CER 100PF 50V 5 NP0 0402 501500 AVX Corporation 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LD025A101JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 100pF 5 0402 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com