Location : Home > L > LD023A221JAB2A
LD023A221JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD023A221JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD023A221JAB2A CAP CER 220PF 25V 5 NP0 0402 1320400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD023A221JAB2A CAP CER 220PF 25V 5 NP0 0402 691400 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD023A221JAB2A CAP CER 220PF 25V 5 NP0 0402 801400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD023A221JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 220pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com