Location : Home > L > LCMDX16-8-Q
LCMDX16-8-Q
Share on FacebookShare on Facebook
LCMDX16-8-Q distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCMDX16-8-Q LUG COPPER 2 HOLE 147160 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5372B/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 62V 5W T18
1N5931PE3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 1.5W DO204AL
1PMT5950E3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 110V 3W DO216AA
1PMT5950E3/TR13 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CZRB5362B-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single ZENER 5W 28V SMB/DO-214AA ROHS H
FCA16N60 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 16A TO-3P
FCA16N60 789456 13+ fenyang electronics co.,ltd
FCA16N60 45578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
FCA16N60 Electronics 27411 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
DSI30-12A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 1.2KV 30A TO220AC
DSI30-12A IXYS 8000 2012+ DIODE RECT 1200V 30A ISOPLUS220 SIMEN Electronics Co.,Ltd
DSI30-12A IXYS 1200 2014+ TO-220 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
DSI30-12A IXYS 1200 2015+ TO-220 Andy (International) Electronics Ltd
DSI30-12A ROHS 74841 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1971060 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 45¡ã Free Hanging (In-Line)
1971060 Phoenix Contact 157360 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1971060 Phoenix Contact 297670 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1971060 IC 60070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395316007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
OQ24708100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ24708100J0G Amphenol FCI 147720 2016+ 500 TB SOCKET OPEN RA Unitronix Electronics Limited
OQ24708100J0G IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ24708100J0G NEW 99170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ02120000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
OQ02120000J0G Amphenol FCI 147750 2016+ 350 TB SOCKET VERTICAL Unitronix Electronics Limited
OQ02120000J0G IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ02120000J0G NEW 87450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284513-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-284513-6 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284513-6 TE Connectivity AMP Connectors 287650 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284513-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR R/A 16POS 3.81MM GREEN EKT Electronics Co., Ltd
1-284513-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR R/A 16POS 3.81MM GREEN SIMEN Electronics Co.,Ltd
2304869 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 50 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male 12-24 AWG
2304869 Phoenix Contact 147040 2016+ 32 CHANNEL MOD W/LED 2 CONDUCTOR Unitronix Electronics Limited
1776119-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 6 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1776119-6 STOCK 43180 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1776119-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1776119-6 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK 6POS SIDE ENT 5.08MM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0190820005 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 1/4 Stud Flat Sided, Tubular 6 AWG Crimp