Location : Home > L > LCMD35-00-Q
LCMD35-00-Q
Share on FacebookShare on Facebook
LCMD35-00-Q distributors
15210085601000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
1762153001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1762153001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1762153001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 17POS BLK 24PC TPC Global Service Co.Ltd.
1762153001 Weidmuller 147020 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
SSM-138-L-DH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 76 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
1639430000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1639430000 Weidmuller 147370 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1639430000 Weidmuller 297470 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1883230000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 26 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole