Location : Home > L > LCMD150-10CD-X
LCMD150-10CD-X
Share on FacebookShare on Facebook
LCMD150-10CD-X distributors
1N4775 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.5V 500MW DO35
1N4775 IC 38862 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1N4775 Semiconductor 31855 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1N4775 STOCK 145580 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
BZX384-B2V4,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 2.4V 300MW SOD323
BZX384-B2V4,115 40194 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BZX384-B2V4,115 NEW 89010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZX384-B2V4,115 STOCK 46650 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2-1776244-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 22 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
2-1776244-2 IC 58090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1776244-2 TE Connectivity AMP Connectors 297650 2016+ TERM BLOCK RCPT 22POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1776244-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
995446 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.300" (7.62mm) Through Hole
995446 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1776258-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1-1776258-2 TE Connectivity AMP Connectors 157040 2016+ TERMINAL BLK 12POS 5.08MM 45DEG Unitronix Electronics Limited
1-1776258-2 TE Connectivity AMP Connectors 298730 2016+ TERMINAL BLK 12POS 5.08MM 45DEG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0398900508 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
282884-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
282884-9 IC 59490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282884-9 TE Connectivity AMP Connectors 147750 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 8POS VERT Unitronix Electronics Limited
282884-9 TE Connectivity AMP Connectors 288410 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 8POS VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1935857 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1935857 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1935857 Phoenix Contact 287870 2016+ PC TERM BLOCK 5MM 10POS GREEN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0357-0-15-15-34-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.032" ~ 0.046" (0.81mm ~ 1.17mm) No Tail Press-Fit, Knurled