Location : Home > L > LCMB500-16-3
LCMB500-16-3
Share on FacebookShare on Facebook
LCMB500-16-3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCMB500-16-3 LUG COPPER 1 HOLE 147310 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
US1J-E3/61T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 1A DO214AC
US1J-E3/61T N/A 3252000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
US1J-E3/61T VISHAY 26000 2013+ Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
CSD87353Q5D Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 30V 40A 8LSON
CSD87353Q5D 79845 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
CSD87353Q5D Texas Instruments 241530 1538+ IC PWR BLOCK SYNC BUCK 30V 8SON Alphatek Technology Limited
CSD87353Q5D TI 8150 12+ 8-LDFN Exposed Pad SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CSD87353Q5D TI 10000 16+ LSON-CLIP8 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
ELFH13210J Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
ELFH13210J Amphenol PCD 8000 2012+ CONN HEADER 13PS .200 R/A W/EAR EKT Electronics Co., Ltd
ELFH13210J IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELFH13210J NEW 77450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV7153151 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTV7153151 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTV7153151 NEW 79070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV7153151 On Shore Technology Inc. 157220 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
42329-1 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1734753-1 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - mini B USB 2.0 Receptacle Connector 5 Position Through Hole, Vertical
1734753-1 IC 57980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1734753-1 TE 21000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
1734753-1 TE 21000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
1734753-1 TE 21000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
20020303-G241B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 24 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
20020303-G241B01LF FCI 60 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
20020303-G241B01LF FCI 60 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
20020303-G241B01LF FCI 850000 2016 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
20020303-G241B01LF IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0397000906 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 6 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
TZ022101B0J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Surface Mount
TZ022101B0J0G Amphenol FCI 147350 2016+ 500 TB PLU PLU SOLID Unitronix Electronics Limited
TZ022101B0J0G IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TZ022101B0J0G NEW 87950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1704554 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 1 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board Through Hole
1704554 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1704554 Phoenix Contact 297850 2016+ CONN TERM BLOCK END 6.08MM 1POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1704554 Phoenix Contact 8000 2012+ CONN TERM BLOCK END 6.08MM 1POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
714-83-135-31-018101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.021" (0.41mm ~ 0.53mm) No Tail Solder
714-83-135-31-018101 Preci-Dip 157020 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
714-83-135-31-018101 Preci-Dip 278870 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
135563-1 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector M5 Stud Flat Sided, Tubular 2 AWG Crimp, Funnel Opening