Location : Home > L > LCMB500-12-3
LCMB500-12-3
Share on FacebookShare on Facebook
LCMB500-12-3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCMB500-12-3 LUG COPPER 1 HOLE 147210 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3036291 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Blue 10-28 AWG
3036291 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3036291 Phoenix Contact 147740 2016+ FEED THROUGH TERM BLOCK 28-10AWG Unitronix Electronics Limited
853-87-030-30-002191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
853-87-030-30-002191 IC 56140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-87-030-30-002191 Preci-Dip 146990 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-030-30-002191 Preci-Dip 288850 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-93-045-61-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-029-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-029-10-003101 Preci-Dip 147460 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
0872633023 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
92090-126TRLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
0533980467 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount
0026482243 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
44472-0454 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
44472-0454 Electronics 26509 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
44472-0454 Electronics 26509 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
44472-0454 STOCK 43610 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
6-103908-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
6-103908-0 39764 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
6-103908-0 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
6-103908-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
6-103908-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER VERT .100 11POS 30AU Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0395237314 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
0349003102 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Yellow 0.157" (4.00mm)
2178300-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated