Location : Home > L > LCMB150-8-X
LCMB150-8-X
Share on FacebookShare on Facebook
LCMB150-8-X distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCMB150-8-X LUG COPPER 1 HOLE 147620 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SBRB1045T4G Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 45V 10A D2PAK
SBRB1045T4G 648945 13+ fenyang electronics co.,ltd
SBRB1045T4G 648945 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
STTH1512GY-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 1.2KV 15A D2PAK
STTH1512GY-TR IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
STTH1512GY-TR NA 729 NA xxOEM-XSJJA042017-112 Xytera Electronics
STTH1512GY-TR NEW 78130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TJ06518400J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ06518400J0G Amphenol FCI 147580 2016+ 508 TB PLU PLU W/HANDLE Unitronix Electronics Limited
TJ06518400J0G IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ06518400J0G NEW 98790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5433668 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5433668 N/A 7 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
5433668 Phoenix Contact 147230 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
5433668 Phoenix Contact 298890 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1701757 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 8 Position Terminal Block Header, Male Pins Green 2 Piece, Snap Lock - Front Flange
1701757 Phoenix Contact 147620 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1701757 Phoenix Contact 287390 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVP166585 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 16 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole
OSTVP166585 IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVP166585 NEW 77470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVP166585 On Shore Technology Inc. 157430 2016+ TERM BLOCK RISING CLAMP 16POS Unitronix Electronics Limited
A-TB500-VI16V Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 16 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
A-TB500-VI16V Assmann WSW Components 146930 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB500-VI16V IC 40280 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB500-VI16V NEW 88170 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1800017 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
1800017 IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1800017 Phoenix Contact 147010 2016+ CONN TERM BLOCK 5POS 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1800017 Phoenix Contact 287590 2016+ CONN TERM BLOCK 5POS 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1704020 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 1 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board Through Hole
1704020 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1704020 Phoenix Contact 298190 2016+ CONN TERM BLK HI CURRENT 1POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0389-2-15-15-08-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.084" ~ 0.102" (2.13mm ~ 2.59mm) Turret Swage