Location : Home > L > LCMAX35-10-C
LCMAX35-10-C
Share on FacebookShare on Facebook
LCMAX35-10-C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCMAX35-10-C LUG COPPER 1 HOLE 147540 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK22210030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK22210030J0G Amphenol FCI 147220 2016+ CONN BARRIER STRIP 10CIRC 0.25 Unitronix Electronics Limited
YK22210030J0G IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK22210030J0G NEW 98130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASTMHTFL-120.000MHZ-XK-E-T Crystals and Oscillators Oscillators 120MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable
1865890000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 1 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1865890000 Weidmuller 157240 2016+ TERMINAL ZPS 2 5/1AN/QV/1 GN Unitronix Electronics Limited
OQ22705000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
OQ22705000J0G Amphenol FCI 146930 2016+ 500 TB SOCKET OPEN VER Unitronix Electronics Limited
OQ22705000J0G IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ22705000J0G NEW 98150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8-34128-1 37644 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
8-34128-1 Electronics 25299 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8-34128-1 STOCK 45300 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
33469 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 1/4 Stud Circular 4 AWG Crimp
33469 Original 39906 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
33469 Semiconductor 19295 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
33469 TECONNECTI 11200 14-15+ -- Nego IC Co.Doris@negoic.com
796694-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
796694-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
796694-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 5 POS TERMI-BLOK HDR DIR. POL. EKT Electronics Co., Ltd
796694-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 5 POS TERMI-BLOK HDR DIR. POL. SIMEN Electronics Co.,Ltd
0395061002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
ED555/12DS-BU Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
ED555/12DS-BU IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ED555/12DS-BU NEW 98610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ED555/12DS-BU On Shore Technology Inc 8000 2012+ TERMINAL BLOCK 3.5MM 12POS PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1874430000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.300" (7.62mm) Through Hole
1874430000 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1874430000 Weidmuller 147830 2016+ LSF-SMT 7.62/05/90 1.5SN BK Unitronix Electronics Limited
9994970000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole