Location : Home > L > LCMA50-12-L
LCMA50-12-L
Share on FacebookShare on Facebook
LCMA50-12-L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCMA50-12-L LUG COPPER 1 HOLE 147210 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1PMT5946/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 75V 3W DO216AA
1PMT5946/TR13 IC 55960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1PMT5932BE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20V 3W DO216AA
1PMT5932BE3/TR13 IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMBZ4699-HE3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 12V 350MW SOT23-3
MMBZ4699-HE3-18 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMBZ4699-HE3-18 NEW 78150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IXFC80N10 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 80A ISOPLUS220
IXFC80N10 97500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IXFC80N10 Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CEFB101-G Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 50V 1A DO214AA
CEFB101-G Comchip 85430 SMB(DO214A 2013PB WLParts Electronics ltd
CEFB101-G IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CEFB101-G NEW 88350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TJ16315400J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ16315400J0G Amphenol FCI 157210 2016+ 381 TB PLU PLU W/HANDLE Unitronix Electronics Limited
TJ16315400J0G IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ16315400J0G NEW 97670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1520-4 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.187" (4.75mm) Tin
XW2R-P34G-T Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 34 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Female 14-28 AWG
1716454 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 8 Position Terminal Block Header, Male Pins Green 2 Piece, Snap Lock - Front Flange
1716454 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1716454 Phoenix Contact 147570 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1716454 Phoenix Contact 287470 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1698660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1698660000 IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1698660000 Weidmuller 299110 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 12POS BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1698660000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 12POS BK Global Thunder Electronics Co.,Ltd