Location : Home > L > LCMA300-10F-5
LCMA300-10F-5
Share on FacebookShare on Facebook
LCMA300-10F-5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCMA300-10F-5 LUG METRIC COPPER 147250 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F27125CAR Crystals and Oscillators Crystals 27.12MHz ¡À20ppm Crystal 10pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F27125CAR CTS-Frequency Controls 139610 NEW RoHS CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F27125CAR CTS-Frequency Controls 41835 1538+ CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F27125CAR CTS-Frequency Controls 57259 2015+ CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F27125CAR CTS-Frequency Controls 98990 2015+ CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BZX84B36-7-F Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 300MW SOT23
BZX84B36-7-F DIODES 30000 12+P SOT-23-3 Asia Components Co.,Ltd.
BZX84B36-7-F IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX84B36-7-F NEW 87530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37055-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T37055-02-0 IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37055-02-0 NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
402F16022IKR Crystals and Oscillators Crystals 16MHz ¡À20ppm Crystal 8pF 300 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
402F16022IKR CTS-Frequency Controls 57029 2015+ CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD Unitronix Electronics Limited
402F16022IKR CTS-Frequency Controls 87850 2015+ CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F16022IKR CTS-Frequency Controls 87850 2015+ CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
YK61202030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK61202030J0G Amphenol FCI 157740 2016+ CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.394 Unitronix Electronics Limited
YK61202030J0G IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK61202030J0G NEW 98590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1960411 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1960411 IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395077005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
282966-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
282966-3 IC 59490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282966-3 N/A 603 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
282966-3 TE Connectivity AMP Connectors 147380 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 7.62MM Unitronix Electronics Limited
282966-3 TE Connectivity AMP Connectors 299050 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1821083 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 5 Position Terminal Block Push In Clamp - Wire Entry Angled to Panel Gray 2 Piece
1821083 Phoenix Contact 88290 2015+ PLW 16-6/ 5-10 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
3058240 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 6 Position Terminal Block Gray NEMA Open Construction