Location : Home > L > LCMA25-10F-C
LCMA25-10F-C
Share on FacebookShare on Facebook
LCMA25-10F-C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCMA25-10F-C LUG METRIC COPPER 146990 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-144-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2-796636-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 25 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
2-796636-5 TE Connectivity AMP Connectors 157080 2016+ TERM BLOCK HDR 25POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-796636-5 TE Connectivity AMP Connectors 297570 2016+ TERM BLOCK HDR 25POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796636-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-796636-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR VERT 25POS 5.08MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
65002-215LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.150" (3.81mm) Through Hole, Right Angle Tin
65002-215LF Amphenol FCI 147430 2016+ CONN RCPT Unitronix Electronics Limited
65002-215LF Amphenol FCI 288910 2016+ CONN RCPT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
643652-1 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 20POS TIN
643652-1 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
643652-1 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
643652-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN IC SOCKET 20POS SIP TIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
802-10-012-30-507101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 12 Position Spring Mating Target Connector Surface Mount
802-10-012-30-507101 Preci-Dip 147480 2016+ CONN SPRING PAD 12POS DUAL SMD Unitronix Electronics Limited
802-10-012-30-507101 Preci-Dip 297590 2016+ CONN SPRING PAD 12POS DUAL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-1546702-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
4-1546702-5 IC 56210 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0872631234 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
15-44-4133 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
325131-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325131-17-0 IC 59930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7906090000 Weidmuller 157650 2016+ CONN BARRIER STRIP 6CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
2-2178029-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.197" (5.00mm)