Location : Home > L > LCMA240-12F-X
LCMA240-12F-X
Share on FacebookShare on Facebook
LCMA240-12F-X distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCMA240-12F-X LUG METRIC COPPER 147250 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTX1N4482DUS Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 51V 1.5W D5A
T38040-01-0 Curtis Industries 157750 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
T38040-01-0 IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38040-01-0 NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7V20070003 Crystals and Oscillators Crystals 20MHz ¡À10ppm Crystal 12pF -20¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)