Location : Home > L > LCMA120-16F-L
LCMA120-16F-L
Share on FacebookShare on Facebook
LCMA120-16F-L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCMA120-16F-L LUG METRIC COPPER 147550 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015445130 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
28-6570-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS
28-6570-16 Aries Electronics 147250 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS Unitronix Electronics Limited
28-6570-16 Aries Electronics 287830 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28-6570-16 IC 59470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37113-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37113-16-0 IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37113-16-0 NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-22-016-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 16 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-016-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 16 POS .177 SMD EKT Electronics Co., Ltd
813-22-016-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 16 POS .177 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd