Location : Home > L > LCDX500-38D-6
LCDX500-38D-6
Share on FacebookShare on Facebook
LCDX500-38D-6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCDX500-38D-6 LUG COPPER 2 HOLE 147410 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2EZ82D5/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 82V 2W DO204AL
1PMT4117C/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 25V 1W DO216
1N5929BPE3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V 1.5W DO204AL
CMOZ6L8 TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V 250MW SOD523
CMOZ6L8 TR CENTRAL 989000 16+ROHS SOD523 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
CMOZ6L8 TR IC 37750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMOZ6L8 TR NEW 88490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SMAJ5946BE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 75V 3W DO214AC
SMAJ5946BE3/TR13 IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMAJ5946BE3/TR13 NEW 89050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IRLR8503 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 44A DPAK
IRLR8503 IR 39496 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
IRLR8503 NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UF4007-M3/73 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE 1A 1000V 75NS DO-204AL
UF4007-M3/73 IC 40520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UF4007-M3/73 MIC 440208 11+/1324+/ DO-41 futuro trade ltd.
UF4007-M3/73 NEW 87830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UF4007-M3/73 VISHAY 989000 16+ROHS DO41 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
OSTOQ05B150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) Vertical Through Hole
OSTOQ05B150 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOQ05B150 NEW 78350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ05B150 On Shore Technology Inc. 147270 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 2.5MM Unitronix Electronics Limited
1758364 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1758364 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1758364 Phoenix Contact 298110 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1776244-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 21 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
2-1776244-1 IC 58020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1776244-1 TE Connectivity AMP Connectors 297450 2016+ TERM BLOCK RCPT 21POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com