Location : Home > L > LCDX4/0-12H-X
LCDX4/0-12H-X
1N4756CE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 47V 1W DO204AL
2EZ17D10E3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 17V 2W DO204AL
2EZ17D10E3/TR8 IC 57410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBJ4757AE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 51V 2W SMBJ
SMBJ4757AE3/TR13 IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBJ4757AE3/TR13 NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1N5232C-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 500MW DO35
1N5232C-TAP IC 58040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N5232C-TAP Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Zener Diodes 5.6 Volt 0.5W 2 EKT Electronics Co., Ltd
1N5232C-TAP Vishay Semiconductors 80,000 2016+ Zener Diodes 5.6 Volt 0.5W 2 enkaite Electronics Co., Ltd
SSM6P36FE,LM Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2P-CH 20V 0.33A ES6
SSM6P36FE,LM IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSM6P36FE,LM NEW 97450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BYV10X-600PQ Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 10A TO220-2
BYV10X-600PQ IC 38620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BYV10X-600PQ NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YK21102030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK21102030J0G Amphenol FCI 157480 2016+ CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.25 Unitronix Electronics Limited
YK21102030J0G IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK21102030J0G NEW 98450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ045551M012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTOQ045551M012 IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOQ045551M012 NEW 77650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ045551M012 On Shore Technology Inc. 147260 2016+ TERMINAL BLOCK HDR 5.08MM 4POS Unitronix Electronics Limited
MVU18PCK N/A 995 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
MVU18PCK NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1720259 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
995305 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
995305 Weidmuller 157150 2016+ LPP 7.50/90/12 BK Unitronix Electronics Limited
995305 Weidmuller 297870 2016+ LPP 7.50/90/12 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1802-0-15-15-43-27-04-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.025" (0.38mm ~ 0.64mm) Standard Tail Press-Fit
1802-0-15-15-43-27-04-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-1377175-5 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 10-11.5 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated