Location : Home > L > LCDX3/0-12F-X
LCDX3/0-12F-X
Share on FacebookShare on Facebook
LCDX3/0-12F-X distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCDX3/0-12F-X LUG COPPER 2 HOLE 147150 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4748AP/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 22V 1W DO204AL
1N4748AP/TR8 Microsemi 139400 NEW RoHS DIODE ZENER 22V 1W DO-41 FindCores Electronics Inc.
1N4748AP/TR8 Microsemi Commercial Component 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1N4748AP/TR8 Microsemi Commercial Component 8000 2015+ DIODE ZENER 22V 1W DO-41 enkaite Electronics Co., Ltd
NTB25P06G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 60V 27.5A D2PAK
NTB25P06G IC 38360 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
NTB25P06G IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NTB25P06G ON Semiconductor 157549 15+ MOSFET P-CH 60V 27.5A D2PAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
VS-ETU3006SHM3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE ULTRAFAST 30A D2PAK
VS-ETU3006SHM3 IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-ETU3006SHM3 NEW 78890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UG15JTHE3/45 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC
UG15JTHE3/45 Vishay 7893 16+ TO-220 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
UG15JTHE3/45 Vishay 15000 12+ TO-220-2 SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
UG15JTHE3/45 Vishay 8000 12+ TO-220-2 Evergreen Electronics Co.,Ltd
AB01BV1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 800V 500MA AXIAL
AB01BV1 IC 40570 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AB01BV1 NEW 97990 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A208205 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
A208205 Eaton 147860 2016+ CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A208205 IC 40840 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A208205 NEW 87670 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A208205 NEW 87470 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4PCR-03-006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
4PCR-03-006 IC 59590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EM501506 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
EM501506 Eaton 147200 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
EM501506 IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EM501506 NEW 97530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P10-14F-D IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
P10-14F-D NEW 78790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P10-14F-D ROHSPb 256000 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
53128-1 IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
53128-1 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
53128-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1776964 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1776964 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1776964 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1776964 Phoenix Contact 298370 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
995305 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole