Location : Home > L > LCDX350-56D-6
LCDX350-56D-6
Share on FacebookShare on Facebook
LCDX350-56D-6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCDX350-56D-6 LUG COPPER 2 HOLE 147610 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK41311330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK41311330J0G Amphenol FCI 147620 2016+ CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
YK41311330J0G IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK41311330J0G NEW 97510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TJ10710200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ10710200J0G Amphenol FCI 157220 2016+ 500 TB PLU PLU WF DOWN Unitronix Electronics Limited
TJ10710200J0G IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ10710200J0G NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VM04555100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VM04555100J0G Amphenol FCI 147720 2016+ 508 TB PLU PLU LOW-TYPE Unitronix Electronics Limited
VM04555100J0G IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VM04555100J0G NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395173403 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
912171 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 8 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To RJ45 Jack 12-26 AWG
912171 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
912171 Weidmuller 288130 2016+ INTERFACE CABLE RJ FEMALE 4POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
912171 Weidmuller 8000 2012+ INTERFACE CABLE RJ FEMALE 4POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
1873045 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 4 Position Terminal Block Green, Yellow Plug Connection 5.08mm
1873045 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1873045 Phoenix Contact 146930 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1873045 Phoenix Contact 288090 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
995106 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 24 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1761784001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1761784001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1761784001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 3POS BLK 385RL Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1761784001 Weidmuller 287810 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
915036 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 6 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole