Location : Home > L > LCDX2/0-14AH-X
LCDX2/0-14AH-X
Share on FacebookShare on Facebook
LCDX2/0-14AH-X distributors
3244559 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Isolated Orange 12-24 AWG
3244559 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3244559 Phoenix Contact 147340 2016+ SENSOR/ACTUATOR TERM BLOCK 7MM Unitronix Electronics Limited
3244559 Phoenix Contact 288910 2016+ SENSOR/ACTUATOR TERM BLOCK 7MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SMM-126-02-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
801-83-014-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-014-10-005101 Preci-Dip 157410 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
647402-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
647402-2 Electronics 25699 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
647402-2 Electronics 25699 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
647402-2 STOCK 46070 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
433211-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433211-19-0 IC 59480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
284844-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.205" (5.20mm)
284844-1 TE 35000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
284844-1 TE 35000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
284844-1 TE Connectivity AMP Connectors 278250 2016+ CONN TAB HSNG 12POS STR BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37048-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37048-19-0 IC 40520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37048-19-0 NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1795640 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1795640 Phoenix Contact 157890 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1795640 Phoenix Contact 298470 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
850-80-006-30-135101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Tin
850-80-006-30-135101 Preci-Dip 157470 2016+ CONN HDR 6POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
850-80-006-30-135101 Preci-Dip 298190 2016+ CONN HDR 6POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com