Location : Home > L > LCD6-10AF-L
LCD6-10AF-L
Share on FacebookShare on Facebook
LCD6-10AF-L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCD6-10AF-L ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LCD6-10AF-L 785462 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
10-8630-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD
10-8630-310C Aries Electronics 157020 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Unitronix Electronics Limited
10-8630-310C Aries Electronics 278290 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-8630-310C IC 57320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
68683-321LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
68683-321LF Amphenol FCI 147580 2016+ CONN RCPT 42POS .100 DBL GOLD Unitronix Electronics Limited
68683-321LF Amphenol FCI 289170 2016+ CONN RCPT 42POS .100 DBL GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68683-321LF IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-796641-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3-796641-2 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3-796641-2 TE Connectivity AMP Connectors 157820 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
3-796641-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3-796641-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 2POS 5MM BLACK TPC Global Service Co.Ltd.
419-10-264-30-007000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 64 Position Spring Mating Target Connector Surface Mount
432202-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432202-14-0 IC 59390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0901310765 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1638720000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1638720000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 90 19POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1638720000 Weidmuller 157650 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1638720000 Weidmuller 298210 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-102974-0-02 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
9-102974-0-02 IC 56330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-102974-0-02 TE Connectivity AMP Connectors 298130 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 02POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-102974-0-02 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9-102974-0-02 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 02POS R/A Global Thunder Electronics Co.,Ltd
178325-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.150" (3.81mm) Through Hole Gold
178325-3 Electronics 26061 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
178325-3 TE 1 2012+ DIP Andy (International) Electronics Ltd
1028810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1028810000 Weidmuller 157440 2016+ TERM BLOCK R/A 9POS 3.81MM BLK Unitronix Electronics Limited
1028810000 Weidmuller 288750 2016+ TERM BLOCK R/A 9POS 3.81MM BLK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0430450622 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Gold