Location : Home > L > LCD3/0-56DF-X
LCD3/0-56DF-X
Share on FacebookShare on Facebook
LCD3/0-56DF-X distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCD3/0-56DF-X LUG COPPER 2 HOLE 147850 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FQP4N60 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 4.4A TO-220
FQP4N60 Electronics 26050 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FQP4N60 Electronics 26050 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
FQP4N60 FSC 10712 14-15+ TO-220 Nego IC Co.Doris@negoic.com
3035593 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Blue 10-28 AWG
3035593 Phoenix Contact 147220 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
3035593 Phoenix Contact 288470 2016+ TERMINAL BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VX46103100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 46 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VX46103100J0G Amphenol FCI 157580 2016+ 350 TB SOCKET OPEN RA Unitronix Electronics Limited
VX46103100J0G IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VX46103100J0G NEW 98590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVO061250 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
OSTVO061250 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVO061250 NEW 79070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVO061250 On Shore Technology Inc. 157310 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
TS05718D00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
TS05718D00J0G Amphenol FCI 147080 2016+ 500 TB PLU PLU WF HOOK/B Unitronix Electronics Limited
TS05718D00J0G IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS05718D00J0G NEW 87510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PN18-8FF-3K IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PN18-8FF-3K NEW 87050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PN18-8FF-3K Panduit Corp 157230 2016+ TERM FORK INS Unitronix Electronics Limited
PN18-8FF-3K ROHSPb 256000 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
2505-4-00-01-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.187" (4.75mm) Tin-Lead
2505-4-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298390 2016+ TERM TURRET SINGLE L=4.75MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
U1R(BX) 3M 8000 2012+ SCOTCHLOK INLINE 4-WIRE 19-24AWG Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
U1R(BX) N/A 85600 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
1-1986374-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1986374-2 IC 56230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1986374-2 TE Connectivity AMP Connectors 284250 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1986374-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1986374-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN TERM BLK PLUG 12POS 3.81MM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
OSTTZ230101 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 23 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Surface Mount
OSTTZ230101 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTTZ230101 NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTTZ230101 On Shore Technology Inc. 157540 2016+ TERM BLOCK RISING CLAMP 23POS Unitronix Electronics Limited
1884670000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1884670000 IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1884670000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1884670000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 11POS 5.0MM PCB EKT Electronics Co., Ltd
163008-1 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 8 Position Housing Connector Male, Tab Red 0.250" (6.35mm)
163008-1 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
163008-1 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
163008-1 TE Connectivity AMP Connectors 298210 2016+ CONN TAB HOUSING .250 8 POS RED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
714-83-154-41-014101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.022" (0.41mm ~ 0.56mm) No Tail Solder
714-83-154-41-014101 Preci-Dip 157870 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
714-83-154-41-014101 Preci-Dip 278670 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-160491-6 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 13-17 AWG Crimp Connector Non-Insulated