Location : Home > L > LCD10-14DF-L
LCD10-14DF-L
Share on FacebookShare on Facebook
LCD10-14DF-L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCD10-14DF-L LUG COPPER 2 HOLE 147650 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
399-43-134-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-83-136-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-83-136-10-003101 IC 59990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-83-136-10-003101 Preci-Dip 147890 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Unitronix Electronics Limited
399-83-136-10-003101 Preci-Dip 287790 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-87-022-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
853-87-022-30-001101 IC 56580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-87-022-30-001101 Preci-Dip 147010 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-022-30-001101 Preci-Dip 287790 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0009482148 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
T37045-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T37045-22-0 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37045-22-0 NEW 97370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430212-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0417910839 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
431502-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
5041862800 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 28 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.049" (1.25mm)
5041862800 Molex, LLC 157650 2016+ 125 WB DUAL REC HSG 28P Unitronix Electronics Limited
0395333809 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)