Location : Home > L > LCCXF350-12-6
LCCXF350-12-6
Share on FacebookShare on Facebook
LCCXF350-12-6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCCXF350-12-6 LUG COPPER 2 HOLE 147650 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2020 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
2020 Electronics 26829 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2020 IC 38610 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
2020 STOCK 46770 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2020 Electronics 26729 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0475943001 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET LGA 1356POS GOLD
430111-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430111-24-0 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37023-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37023-20-0 IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37023-20-0 NEW 83350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1687800000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1687800000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1687800000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 17POS LH SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1687800000 Weidmuller 156940 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
45214-620230 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
45214-620230 3M 157590 2016+ BOARDMOUNT HEADER .050 14POS Unitronix Electronics Limited
45214-620230 3M 298070 2016+ BOARDMOUNT HEADER .050 14POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
104450-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
104450-4 Electronics 26521 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
15110122601000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold