Location : Home > L > LCCX6-14AB-L
LCCX6-14AB-L
Share on FacebookShare on Facebook
LCCX6-14AB-L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCCX6-14AB-L LUG COPPER 2 HOLE 147770 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LCCX6-14AB-L 50000 Panduit 15+ Excellent Electronics Components Inc
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HIF6B-50DA-1.27DSA(71) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
1418300000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Tin
801-83-014-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-014-10-004101 Preci-Dip 157230 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-014-10-004101 Preci-Dip 298930 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-535541-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-535541-4 Electronics 27209 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-535541-4 IC 56640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-535541-4 STOCK 46870 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-535541-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
826-22-046-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 46 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
826-22-046-00-001000 IC 58030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
826-22-046-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157250 2016+ CONN HDR SPRING DL 46POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
826-22-046-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277870 2016+ CONN HDR SPRING DL 46POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1761603-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3110-60-003-11-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
3110-60-003-11-00 CNC Tech 147140 2016+ CONN HEADER 0.079 60 POS Unitronix Electronics Limited
3110-60-003-11-00 CNC Tech 278730 2016+ CONN HEADER 0.079 60 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
892-70-036-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
892-70-036-20-001101 Preci-Dip 157560 2016+ CONN HDR 36POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
892-70-036-20-001101 Preci-Dip 297770 2016+ CONN HDR 36POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1502560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1502560000 Weidmuller 157760 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1502560000 Weidmuller 298130 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com