Location : Home > L > LCCF2-14BF-E
LCCF2-14BF-E
Share on FacebookShare on Facebook
LCCF2-14BF-E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCCF2-14BF-E LUG COPPER 2 HOLE 147080 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-43-014-30-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold