Location : Home > L > LCCF2-14B-E
LCCF2-14B-E
Share on FacebookShare on Facebook
LCCF2-14B-E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCCF2-14B-E LUG COPPER 2 HOLE 147080 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
426-83-264-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
28-1508-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-1508-31 Aries Electronics 147720 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-1508-31 Aries Electronics 293750 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-3572-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD
40-3572-11 Aries Electronics 147620 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD Unitronix Electronics Limited
40-3572-11 Aries Electronics 288890 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
854-22-005-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 5 Position Spring Piston Connector Through Hole, Right Angle
68683-402LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
433210-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433210-21-0 IC 60100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1741047 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1741047 Phoenix Contact 157560 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1741047 Phoenix Contact 297730 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-104693-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
5-104693-4 Electronics 25009 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-104693-4 Electronics 25009 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
103908-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold