Location : Home > L > LCC8-14BWH-L
LCC8-14BWH-L
Share on FacebookShare on Facebook
LCC8-14BWH-L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCC8-14BWH-L LUG COPPER 2 HOLE 146990 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSW-117-02-G-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
SSW-117-02-G-S-RA IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSW-117-02-G-S-RA NEW 98350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSW-117-02-G-S-RA Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
966258-2000-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
1776099-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1776099-4 IC 58080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776099-4 TE Connectivity AMP Connectors 157180 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1776099-4 TE Connectivity AMP Connectors 297770 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325135-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325135-20-0 IC 59420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1946120000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1946120000 Weidmuller 157040 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1946120000 Weidmuller 297830 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0513821200 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.079" (2.00mm)
0513821200 500 AVAIL BICO TRADING COMPANY
0513821200 . 500 NULL msn:alitar@waltech-ic.com Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
0395345124 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1277330000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1277330000 Weidmuller 157190 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1277330000 Weidmuller 297990 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
850-10-010-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
850-10-010-10-001101 Preci-Dip 147620 2016+ CONN HDR 10POS 1.27MM T/H Unitronix Electronics Limited
850-10-010-10-001101 Preci-Dip 288930 2016+ CONN HDR 10POS 1.27MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com