Location : Home > L > LCC8-10AWF-L
LCC8-10AWF-L
Share on FacebookShare on Facebook
LCC8-10AWF-L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCC8-10AWF-L LUG COPPER 2 HOLE 147730 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FLE-130-01-G-DV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
SQW-141-01-L-D-VS Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 82 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
0873812218 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
M80-8513442 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Plug Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
M80-8513442 Harwin Inc. 157220 2016+ CONN HDR 2MM R/A W/LATCH 34POS Unitronix Electronics Limited
1-103167-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-103167-4 Electronics 27810 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-103167-4 Electronics 27810 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
9-146274-0-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
9-146274-0-10 IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-146274-0-10 TE Connectivity AMP Connectors 282350 2016+ CONN HDR BRKWAY .100 10POS VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-146274-0-10 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9-146274-0-10 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY .100 10POS VERT Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1999039 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1999039 IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1999039 Phoenix Contact 157890 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 10.16MM Unitronix Electronics Limited
1999039 Phoenix Contact 298470 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 10.16MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com